رئیس شورای اسلامی شهر قشلاق عنوان کرد:
کلانتری و آمبولانس مطالبه مهم و ضروری مردم قشلاق / تحقق 2 مطالبه عمومی شهروندان در دوره ششم مدیریت شهری قشلاق
جمعه 18 اسفند 1402 - 10:59:45 AM

سیدفرهاد حسینی در نشست خبری شهردار و شورای اسلامی شهر قشلاق به تشریح اقدامات مدیریت شهری پرداخت و ایجاد کلانتری و اورژانس را از ضرورت های اصلی و مطالبات مهم مردم این شهر عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آبیک سیدفرهاد حسینی رئیس شورای اسلامی شهر قشلاق در نشست خبری شهردار و شورای اسلامی این شهر با خبرنگاران شهرستان آبیک که در راستای ارائه گزارش عملکرد و اقدامات برگزار شد، ضمن تشکر از همراهی و قدرشناسی مردم شریف،  صبور ، متدین ،ولایتمدار و شهیدپرور قشلاق از همکاری اعضای شورای اسلامی شهر قشلاق و مهندس دلوی شهردار این شهر برای آبادانی و پیشبرد امور اظهار داشت: قشلاق در تاریخ 18 آبان سال 1399  با مصوبه هیئت دولت و سپس اعلام وزیر کشور در 20 آبان به شهر تبدیل شد و اکنون 2 سال و اندی از شهر شدن دیار هزار ساله قشلاق می گذرد.

تحقق مطالبات اولویت دار شهروندان از آسفالت خیابان اصلی تا رفع مشکل آب شرب
وی در ادامه افزود: در ابتدای دوره ششم شورای اسلامی مطالبات مردم و انتظار از منتخبان چند موضوع مهم بود که از جمله آنان آسفالت خیابان اصلی که پس از 20 سال انجام شد ، رفع مشکل آب شرب، شکستگی لوله های آب شرب و افت فشار آب و... که حدود 95 درصد محقق شد و مشکلات مذکور رفع شده و مابقی در دستور کار است .
در خصوص سیما و منظر شهری اقدامات شاخصی انجام شده وبخشی دیگر نیر در حال انجام می باشد و در خصوص ورزش آقایان و بانوان نیز حمایت هایی صورت گرفته و برای سال آینده نیز در برنامه می باشد .
وی در ادامه گفت: موضوعاتی مانند پیگیری اخذ آب زمستانه برای کشاورزان ،برپایی اولین نماز جمعه تاریخ شهر قشلاق در 20 اسفندماه سال 1401 ، برگزاری محفل انس با قرآن ، یادواره شهدای شهر قشلاق ، جشن پیروزی انقلاب و مناسبت های مذهبی با محوریت بسیج و همراهی مدیریت شهری پیگیری و احداث زمین چمن مصنوعی شهر قشلاق با مشارکت آموزش و پرورش و مدیریت شهری قشلاق ، برپایی شنبه های سینمایی، حمایت از برگزاری اردوهای راهیان نور ، حمایت از ورزش باستانی ، ورزش آقایان و بانوان و ... از جمله برخی اقدامات بوده که در البته تلاش می شود در سال آینده بیشتر و بهتر انجام شود.

کلانتری و آمبولانس از مطالبات مهم مردم و مدیریت شهری
رییس شورای شهر قشلاق اضافه کرد: مدیریت شهری قشلاق  در بخش هایی نیاز به  مساعدت ویژه مسئولان شهرستان و استان دارد که از جمله آنها احداث کلانتری، استقرار آمبولانس و استقرار ادارات خدمات رسان در شهر می باشد.

تقویت رویکرد فرهنگی اجتماعی
سیدفرهاد حسینی در ادامه تصریح کرد: یکی از موضوعات مورد نظر مدیریت شهری قشلاق تقویت رویکرد فرهنگی اجتماعی در شهر علاوه بر انجام پروژه های عمرانی بوده که از تخصیص بودجه 50 میلیونی در سال‌های متوالی به 150 و 300 و 600 میلیون تومان رسیده ایم.
وی گفت:  خلاء وجود سینما با طرح شنبه های سینمایی و نمایش فیلم های روز سینمای کشور پوشش داده شده که مورد استقبال شهروندان نیز قرار گرفته است.

رویکرد مدیریت شهری قشلاق در سال 1403
رییس شورای اسلامی شهر قشلاق تاکید کرد: برای سال جدید موضوعاتی همچون تقویت رویکرد فرهنگی اجتماعی ، ارتقاء منظر شهری، توسعه فضای سبز ، برگزاری نشست های هم اندیشی با فعالان اقشار مختلف در شهر قشلاق ،پیگیری جذب سرمایه گذار ، رفع مشکل ادعای آستان قدس، پیگیری و تلاش برای تحقق سیاست های کلان دولت سیزدهم در شهر قشلاق، ادامه احداث کتابخانه شهر و آسفالت معابر و ... در دستور کار شورا و شهرداری خواهد بود .

 شورای اسلامی شهر و شهردار قشلاق با تمام توان برای آبادانی قشلاق
وی در پایان ضمن تشکر از همکاری و همراهی  مردم شریف ، صبور   متدین ، ولایتمدار و شهیدپرور قشلاق که لایق بهترین ها و خدمت رسانی بیش از وضعیت موجود هستند گفت: با امکانات محدود و انتطارات بسیاری که وجود دارد سعی بر انجام همه مطالبات در حد توان و بر اساس اولویت بندی  می باشد و مشارکت شهروندان می تواند در سرعت و کیفیت تحقق مطالبات موثر باشد. که در این مسیر از مساعدت ها و همراهی امام جمعه و فرماندار شهرستان آبیک، تک تک اعضای محترم شورای تامین، فرمانده سپاه،  ریاست اداره اطلاعات، دادستان ، رئیس دادگستری، فرمانده انتظامی شهرستان  ، حوزه مقاومت بسیج شهید باهنر و بسیجیان با اخلاص شهر قشلاق و مسئولان و کارکنان ادارات و نهادهای مختلف شهرستان با شورای اسلامی و شهرداری قشلاق تشکر کرد و گفت: با توکل به خدای متعال و اهل بیت(ع) و دعای خیر مردم عزیز در سال جدید با همکاری همه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قشلاق با تمام توان برای آبادانی شهرمان تلاش خواهیم کرد تا ان شاءالله آنچه شایسته مردم شریف قشلاق  می باشد محقق گردد.


http://www.AkhbareAbyek.ir/Fa/News/122956/کلانتری-و-آمبولانس--مطالبه-مهم-و-ضروری-مردم-قشلاق---تحقق-2-مطالبه-عمومی-شهروندان-در-دوره-ششم-مدیریت-شهری-قشلاق
بستن   چاپ