در جلسه شورای اداری شهرستان آبیک؛
دو معاون فرمانداری شهرستان آبیک معرفی شدند / صالحی معاون سیاسی ، سلطانشاهی معاون عمرانی
دوشنبه 8 آبان 1402 - 10:26:28 PM

معاونان  سیاسی،  امنیتی و اجتماعی و  برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان آبیک در جلسه شورای اداری این شهرستان معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آبیک، مهدی صالحی معاون جدید سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان آبیک در شورای اداری این شهرستان معرفی شد.
 وی در این جلسه اظهار داشت: از فرماندار شهرستان آبیک بابت حسن نظر و استاندار قزوین که اعتماد به بنده داشتند تشکر می‌کنم و این مسئولیت را برایم سنگین‌تر می‌کند که به عنوان شاگرد کوچک و سرباز تجربیاتی را که به مدد زحمات عزیزان در حوزه‌های مختلف کسب کرده‌ام را در راستای ارتقاء شهرستان آبیک به کار بگیرم تا اقداماتی را که در نظر دولت مردمی آیت الله رئیسی هست به کار ببندیم که برای مردم عزیز این شهرستان به نتیجه منتهی شود
وی در ادامه افزود: شهرستان آبیک در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جزو شهرستان‌های تاثیرگذار استان است و بیشترین و با کیفیت‌ترین گندم را در استان تامین می‌کند و در سایر امور فرهنگی ورزشی افتخارات بسیار زیادی را داشته و دارای مردمی شهید پرور ، ولایت مدار و پای کار نظام و انقلاب است .
وی اظهار کرد: برای ما افتخار است که این فرصت و سنگر به بنده سپرده شده است و امیدوارم به حول قوه الهی و عنایت حضرت حجت عجل الله فرجه و با کمک همه عزیزان بتوانیم این رسالت را به سرمنزل مقصود برسانیم

معرفی معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری
همچنین در این جلسه، ابوالفضل سلطانشاهی که پیش از این به عنوان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان آبیک فعالیت داشت به پیشنهاد فرماندار شهرستان آبیک و با حکم استاندار قزوین به عنوان عنوان برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار منصوب و در این جلسه معرفی گردید.
 وی در این جلسه اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که مدتی در این شهرستان  در کنار مدیران پرتلاش در سمت معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی قدم برداشتیم .
وی افزود: از فرماندار شهرستان ،استاندار قزوین و معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری بابت اعتماد مجدد به اینجانب سپاسگزارم.
 او در پایان اظهار داشت: در چند سالی که در استانداری بودم توفیق همکاری با عنوان سیاسی جدید را داشتم و قلبم بسیار روشن است که در کنار هم و مسئولان شهرستان پرتلاش‌تر و با قدرت بیشتری به مردم خدمت خواهیم کرد.


http://www.AkhbareAbyek.ir/Fa/News/122904/دو-معاون-فرمانداری-شهرستان-آبیک-معرفی-شدند---صالحی-معاون-سیاسی-،-سلطانشاهی-معاون-عمرانی
بستن   چاپ