امام جمعه شهرستان آبیک تاکید کرد:
تکریم ارباب رجوع در راس امور ادارات قرار بگیرد
جمعه 5 آبان 1402 - 3:28:07 PM

حجت الاسلام روحانی در جمع مدیران ادارات شهرستان آبیک گفت: تکریم ارباب رجوع در راس امور ادارات قرار بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی امام جمعه شهرستان آبیک در شورای اداری این شهرستان در بیاناتی اظهار داشت: در طوفان الاقصی، اسرائیل نابود شد و اکنون با این اقدامات خود با کمک آمریکا و اروپا دست و پا می‌زند ولی فایده‌ای ندارد.
 وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات جهادی آیت الله رئیسی در دولت مردمی اشاره کرد و گفت: همه مدیران باید یک آیت الله رئیسی کوچک باشند و برای مردم تلاش کنند و کارها را به پیش ببرند.
 امام جمعه شهرستان آبیک با اشاره به دستورات دین اسلام به مدیران تاکید کرد: در امور منظم باشید ،وقت شناسی داشته باشید و به نظم در کارها اهتمام بورزید، نه تنها در کار اداری بلکه در امور شخصی و اجتماعی نیز اینگونه باشید و در برگزاری جلسات نیز وقت را مراعات نمایید.
 حجت الاسلام روحانی افزود : امام جمعه متولی امور فرهنگی و مسئول قرارگاه فرهنگی است ما در امور اداری دخالت نمی‌کنیم اما این به این معنا نیست که گرفتاری‌های مردم را پیگیری نکنیم بلکه مسائل را ارجاع داده و پاسخ آنها را از مسئولان خواهیم خواست .
امام جمعه شهرستان آبیک با اشاره به تکریم ارباب رجوع اظهار داشت: در زمینه خانواده شهدا و ایثارگران توجه و اهتمام ویژه داشته باشید و تکریم ارباب رجوع در راس امور ادارات قرار بگیرد . توجه داشته باشید خدمت صادقانه زمانی محقق می‌شود که یک مسئول دست پاک باشد، چشم پاک باشد و قلم و قدم پاک داشته باشد .
وی تصریح کرد: باید قدردان دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باشیم که از ما صیانت می‌کنند و مدیران توجه داشته باشند در سال‌های خدمت دچار انحراف نشوند و به زیردستان تاکید کنند به گونه‌ای رفتار کنند که زحمت اداره را به هدر ندهند.
 حجت الاسلام روحانی اظهار کرد: رؤسای محترم مثل رئیس جمهور، استاندار ،فرماندار، بخشدار و مدیران ادارات نباید مقید به وقت اداری باشند و بایستی هر ساعت و ثانیه برای مردم تلاش کرد.
 امام جمعه آبیک گفت: مراقب باشیم نلغزیم، آسیب به سمت ما نیاید، دنیا زده و تجملگرا نباشیم به گونه‌ای که رهبری عزیز فرمودند به دولت‌های قبل که کارشان تجمل گرایی بود، حکومت علوی این‌ها را نمی‌پذیرد، دنیا زدگی برای یک مسئول مطلقاً ممنوع است و مسئولیت طعمه‌ای برای شکار دنیا نباشد ، بلکه موقعیتی باشد برای کسب مقام آخرت.
 وی در پایان اظهار داشت میز خدمت نماز جمعه نباید میز خدمت تشریفاتی باشد و جدی‌تر برای رفع مشکلات مردم دنبال شود و تریبون نماز جمعه به مدیران تعلق دارد برای اینکه گزارش اقدامات خود را به مردم بدهند و حتی نیروی انتظامی و سایرین می‌توانند هشدارهای پلیسی و موارد مورد نیاز را نیز از این تریبون به سمع مردم برسانند.


http://www.AkhbareAbyek.ir/Fa/News/122901/تکریم-ارباب-رجوع-در-راس-امور-ادارات-قرار-بگیرد
بستن   چاپ